biuro@tacho-cb.pl +48 604 446 738 Jesteśmy otwarci w dni robocze od 8 - 16. Sobota 8:00 - 14:00 (ul. Sułowska 10)
Monitoring pojazdów. Dojazd z punktu A do B.

MONITORING POJAZDÓW

Kontroluj dane z tachografu oraz poszczególne parametry - obciążenie osi pojazdu aby uniknąć kar od ITD oraz zapewnić bezpieczeństwo.

System GeoNavi

System GeoNavi to połączenie wieloletniego doświadczenia oraz najlepszych technologii produkowanych w Europie. Funkcjonalności powstawały przez lata na życzenia największych klientów w branży.

Główne funkcjonalności systemu


Lokalizacja pojazdów

Kontrola czasu pracy i postojów

Kontrola tankowań i zużycia paliwa

Zdalny odczyt danych z tachografu

Kontrola pracowników

Śledzenie tras pojazdów

Monitoring pojazdu i przeglądów

Ochrona przed kradzieżą

Zastosowania

System GeoNavi można wykorzystać do śledzenia floty pojazdów w Twojej firmie. Zarówno samochody osobowe, samochody dostawcze, transport ciężki, czy pojazdy przemysłowe.

Funkcjonalności - opis

Funkcjonalności są dobierane w zależności od potrzeb klienta. Możesz sprawdzać swoich pracowników - styl jazdy, postoje w czasie rzeczywistym. Kontrolować poprzez podgląd na żywo lokalizację pojazdów. Wykorzystując CAN i inne źródła powiemy Ci o zużyciu paliwa poprzez wygodny interfejs. Sprawdzisz prędkość pojazdu, kierunek, postoje, obroty. System pozwala zarządzać również nad terminami przeglądów technicznych.

Przepisy

Należy pamiętać, że przepisy zobowiązują Cię do pobierania danych z karty kierowcy co najmniej raz na 28 dni, a z tachografów przynajmniej raz na 90 dni. System pozwala na zdalny odczyt plików DDD, nawet gdy auto jest już w trasie - z dala od bazy.

Kontrola pojazdu

System pozwala lepiej kontrolować pojazd. Koszty paliwa to jeden z większych wydatków, dlatego też system monitoringu pozwala zabezpieczyć przed upustami lub kradzieżami paliwa oraz zmniejszenie spalenia poprzez analizę zebranych danych - takich jak styl jazdy kierowców.