biuro@tacho-cb.pl +48 604 446 738 Jesteśmy otwarci w dni robocze od 8 - 16. Sobota 8:00 - 14:00 (ul. Sułowska 10)
Profesjonalne nawigacje GPS

NAWIGACJA GPS

Najlepsze i najbardziej polecane profesjonalne nawigacje do samochodów ciężarowych i nie tylko. Mówimy tu o dedykowanych wyspecjalizowanych urządzeniach do nawigacji GPS. Pomaga też przy kontroli miejsca przełożonego ładunku.

Nawigacje

W naszej firmie znajdą Państwo zarówno urządzenia montowane w samochodach na specjalnych uchwytach jak i urządzenia do nawigacji samochodowej zintegrowane z radioodtwarzaczami i montowane na stałe. Oferujemy urządzenia następujących producentów:

Mio Becker TomTom Vordon Garmin

Na co zwrócić uwagę

Przy wyborze nawigacji dla naszego pojazdu - zarówno ciężarowego jak i osobowego należy zwrócić uwagę na następujące elementy:

  • Ekran - mówimy tutaj o wielkości ekranu. Warto pomyśleć o dużym urządzeniu - np. nawigacji 7 calowej. Pozwala to na wyświetlenie większego obszaru oraz przyjemniejsze korzystanie oraz większą czytelność mapy. Jeżeli istnieje możliwość podłączenia kamery cofania - wówczas taki ekran z pewnością okaże się zaletą. Rekomendujemy 6-7 calowe ekrany dla Państwa nawigacji.
  • Kamera cofania - jeżeli urządzenie posiada wejście AV-In, istnieje wówczas możliwość podłączenia do niej kamery cofania, która ułatwi manewry.
  • Mapa - urządzenie powinno posiadać szczegółową oraz dokładną mapę Polski i innych krajów europejskich. W szczególności warto zwrócić uwagę, by nawigacja wyświetlała informację o ograniczeniu tonażu, prędkości czy wysokości wiaduktów, mostów.
  • Wbudowany wideorejestrator - niektóre urządzenia posiadają funkcję, która pełni kamera samochodowa - czyli wbudowany rejestrator do nawigacji. Daje to duże doświadczenie dla użytkownika.
  • Aktualizacja map - najlepiej aby aktualizacja była dożywotnio. Mapy oraz oprogamowanie można obecnie pobierać poprzez WiFi - co więcej, użytkownik zostanie poinformowany o nowej aktualizacji urządzenia. Aktualizacja dożywotnia pozwoli oszczędzić czas oraz pieniądze.